Usługi rozpowszechniania projektów przez IED

Promocja projektów europejskich i dotarcie do docelowej populacji jest jedną z najtrudniejszych części procesu realizacji . Bardzo często zdarza się, że wiele organizacji ponosi porażkę w procesie poszukiwania szerokiej publiczności i realizacji niezbędnych działań w ramach projektu.

Jeśli proces upowszechniania projektu jest zorganizowany i wszystkie działania są zakończone na czas, wówczas projekt zostanie uznany za udany.

Jeśli Twoje konsorcjum nie jest w stanie podjąć się procesu upowszechniania , to musisz pomyśleć o wynajęciu usług eksperta, który będzie w stanie zrobić to za Ciebie. Jednym z takich ekspertów jest Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości (IED).

W celu promocji finansowanych projektów oraz dotarcia do docelowej populacji i najszerszej grupy odbiorców, IED pomaga konsorcjom w tworzeniu, rozwijaniu i wdrażaniu kampanii komunikacyjnych. Nasze doświadczenie obejmuje:

  • Pisanie planu rozpowszechniania, wykorzystania i replikacji;
  • Wsparcie w tworzeniu sieci kontaktów z podobnymi projektami;
  • Projektowanie materiałów upowszechniających (ulotka, logo, infografika, plakaty) i działań (newsletter, strony w mediach społecznościowych);
  • Projektowanie, utrzymanie i aktualizacja publicznej strony internetowej z wykorzystaniem najnowszych technologii (responsywna, one page, SEO) dzięki ekspertyzie naszego działu IT;
  • Zarządzanie własnością intelektualną w trakcie i po zakończeniu projektu

W celu zapewnienia konsorcjom tych usług, IED może być zintegrowane jako partner lub podwykonawca w projekcie, w zależności od wymagań i zasad agencji finansującej/programu.

Każda część projektu unijnego jest ważna i nie może być zaniedbana. Dla prawidłowego rozpowszechniania projektu zatrudnij usługi I ED lub uczyń nas swoim partnerem!