Tworzymy narzędzia, metodologie i inne produkty dla Młodzieży!

Nr PIC: 998069182

Młodzież jest przyszłością Europy, ale jest też grupą, na którą łatwo wpływają zmiany gospodarcze i społeczne. Obecnie bezrobocie wśród młodzieży w UE 27 stanowi jedno z jej najważniejszych wyzwań, ponieważ wynosi oszałamiające 23,5% i rośnie.

W Instytucie Rozwoju Przedsiębiorczości, greckiej organizacji, inwestujemy w rozwój narzędzi, produktów i metodologii, które wzmacniają młodych ludzi w ich walce o znalezienie swojego miejsca w ciągle zmieniającym się społeczeństwie europejskim i jego wymagającym rynku pracy. Narzędzia te pozwalają im na zdobycie cennych umiejętności i sprawności, certyfikację posiadanych już umiejętności, szkolenie i przekwalifikowanie w interesujących ich dziedzinach oraz rozwój osobisty i zawodowy.

Niektóre z narzędzi i metodologii, które zostały opracowane w ramach projektów europejskich i którymi obecnie dysponujemy, to orientacyjnie następujące:

  • Profil zawodowy młodego przedsiębiorcy.
  • Program szkoleń online na odległość z zakresu przedsiębiorczości dla młodzieży.
  • Certyfikacja dla pracowników młodzieżowych w organizacjach pozarządowych.
  • Zestaw narzędzi, praktyczny przewodnik i platforma e-learningowa do odkrywania i oceny kompetencji młodzieży znajdującej się w niekorzystnej sytuacji lub młodzieży o pochodzeniu imigracyjnym.
  • Zestaw narzędzi do oceny umiejętności społecznych w celu zwiększenia możliwości zatrudnienia.

Narzędzia te są dostępne dla każdej organizacji europejskiej działającej w obszarze młodzieży, w celu ich dalszego dostosowania i/lub przetworzenia. Chętnie podzielimy się nimi z Twoją organizacją i zmaksymalizujemy ich potencjał!

Podziel naszą wizję i pracuj z nami nad poprawą sytuacji młodzieży, przyszłości Europy!

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

(użyj tego formularza)