Usługi pisania propozycji. Ponowne składanie starych propozycji

Jako organizacja, która jest częścią świata projektów europejskich, wiesz już, że musisz się bardzo starać, aby stać się częścią konsorcjum i realizować projekt europejski. Zawsze szukasz najlepszej współpracy. Zawsze chcesz brać udział w najsilniejszych zaproszeniach do składania wniosków.

Czasami trzeba być tym, który napisze wniosek i wiesz, że bez odpowiedniej wiedzy fachowej napisanie wniosku, który otrzyma finansowanie, jest trudniejsze niż myślisz. Możesz mieć niesamowity pomysł na projekt. Pomysł, który jest godny finansowania. Ale propozycja nie przechodzi i po prostu odkładasz ją na bok, próbując pracować nad czymś nowym.

Co by było, gdybyśmy powiedzieli ci, że twoje stare propozycje wciąż mają szansę na otrzymanie potrzebnych ci funduszy? Jedyne, co będziecie musieli zrobić, to po prostu dać im szansę na zmianę i złożyć je ponownie.

Idziemy pomyśleć, że wasze stare propozycje

Kluczowym krokiem w całym procesie jest znalezienie propozycji, z których byliście najbardziej dumni i ponowne ich przeczytanie. Na przestrzeni lat napisałeś może wiele z nich, ale kilka z nich będzie obowiązywało w zaproszeniach nawet dziś. Zatem czytając swoje stare prace i aktualne zaproszenia do składania wniosków w UE, można odnieść się do tych informacji i znaleźć zaproszenie, pod którym można ponownie złożyć wniosek.

Zapoznaj się z wymogami dotyczącymi zaproszeń

Ważne jest, aby wiedzieć dokładnie, jakie są wymagania dotyczące połączenia. Nie ma sensu rozpoczynać pisania wniosku, jeśli pod koniec dnia nie masz wniosku, który może do niego pasować lub jeśli Twoja organizacja nie kwalifikuje się do niego. Znając wymagania zaproszenia dajesz znać, czy ty i twoja propozycja się kwalifikujecie.

Dokonaj niezbędnych zmian

Jeśli jest jedna rzecz, której nie będziecie chcieli zrobić, to będzie to szybka praca nad wnioskiem. Stara propozycja będzie miała już jakiś temat i może być wiele rzeczy, które będziecie chcieli zmienić w tym temacie. Im szybciej to zrobisz, tym większe prawdopodobieństwo popełnienia błędu.

To, co będziecie chcieli zrobić, to poświęcić swój czas na przestudiowanie propozycji. Dokładnie o co chodziło? A jak ten temat różni się od rozmowy, do której zmierzasz w tej chwili? Ważne jest, aby wiedzieć, które części propozycji powinny zostać zmienione, zanim przejdziesz do następnego kroku.

Ponowne przeczytanie twojej oceny

Teraz, to jest trudna część. Musisz przeczytać swoją starą propozycję, a następnie na szczycie jej znalezienia i przeczytać swoją starą ocenę, próbując ustalić, co zrobiłeś źle. Następnie należy oddzielić fragmenty, które zgodnie z oceną należy poprawić.

Musicie jednak pamiętać, że ocena została wam przekazana na podstawie waszego starego wniosku i oczywiście starego zaproszenia. Oznacza to, że niektóre z części oceny mogą nie być teraz ważne.

Proszę przeczytać ocenę i spróbować określić, które części wniosku mogą pozostać niezmienione na podstawie obecnego zaproszenia i Państwa obecnych priorytetów.

Wprowadzić innowacje do wniosku

Propozycja, którą próbujesz ponownie złożyć, może mieć rok, może mieć 5 lat. W każdym razie, na pewno są nowe i ekscytujące pomysły, które można do niego dodać. Wszystkie nowe wezwania wymagają więcej innowacyjnych pomysłów, nowych technologii i rozwiązań nowych problemów.

Proszę pomyśleć o nowych i ekscytujących wynikach wniosku. Dodaj do niego więcej innowacyjnych pomysłów i postaraj się wprowadzać rozwiązania dla jeszcze większej liczby problemów. Zmiana wniosku nie polega tylko na skorygowaniu tego, co według oceny miało być niewłaściwe. Chodzi o to, by pójść o krok dalej.

Zbyt wiele do zrobienia?

Zupełnie zasadne jest założenie, że proces przyjmowania starego wniosku i dążenie do tego, by ponownie go złożyć, może wydawać się Herkulesowym zadaniem. Dobrym pomysłem może być zatrudnienie kogoś profesjonalisty. Doświadczonego autora propozycji, który może przyjąć twoją starą propozycję i ukształtować ją w taki sposób, aby uzyskać fundusze, do których dążysz.

Jeśli szukasz najlepszych profesjonalistów, nie szukaj dalej. Zespół autorów propozycji IED jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Jesteśmy gotowi przyjąć Twoją starą propozycję i na nowo ukształtować ją tak, aby odpowiadała środkom z zaproszenia, które najbardziej Cię interesują.

Porozmawiamy z Tobą o Twoim pomyśle i zaproponujemy swój własny. Dokładnie przeanalizujemy ocenę i upewnimy się, że poprawimy wszystkie wcześniejsze błędy. Dzięki naszej wiedzy fachowej Państwa propozycja będzie gotowa do ponownego złożenia w krótkim czasie.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o niesamowitych usługach, które zespół IED może Ci zaoferować!

Kategorie: