Usługi pisania wniosków

Pisanie wniosku o dofinansowanie projektu europejskiego jest trudnym procesem. W większości przypadków konsorcja ponoszą porażkę z powodu braku doświadczenia i wiedzy osób odpowiedzialnych za przygotowanie wniosku. Części procesu, takie jak pisanie części dotyczącej doskonałości we wniosku w ramach programu Horyzont 2020, mogą być dość kłopotliwe. Zawsze źle jest widzieć konsorcja, które rozpoczynają działalność i upadają tylko dlatego, że nie są w stanie ukończyć procesu pisania wniosku.

Interesujesz się projektami europejskimi?

Co więcej, jeśli szukasz sposobów, aby wejść w świat projektów europejskich, ale nie masz doświadczenia w pisaniu wniosków, to będziesz ponosił wiele porażek, dopóki nie złapiesz dystansu. A w świecie, w którym żyjemy, możesz nie mieć wolnego czasu, aby poświęcić go na naukę pisania wniosków. Chcesz wchodzić w projekty europejskie i chcesz to robić szybko.

Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości jest w stanie zaoferować Ci zupełnie nową usługę. Nasza usługa pisania wniosków. Nasz zespół ekspertów może napisać dla Ciebie najwyższej klasy, wysokiej jakości wnioski w ramach każdego programu europejskiego.

Trzy proste kroki do wykonania

Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami i postępować zgodnie z określonymi krokami, aby rozpocząć naszą współpracę. Kroki te są następujące:

  1. Wybierz swoje zaproszenie. Upewnij się, że znalazłeś zaproszenie lub program UE, którym jesteś zainteresowany i chcesz złożyć swoją propozycję.Upewnij się, że masz już ukształtowany pomysł. Zawsze jest łatwiej, jeśli jesteś w stanie dostarczyć nam notę koncepcyjną. Pamiętaj, że jednym z naszych najważniejszych priorytetów jest Twoja prywatność. Dlatego wszelkie informacje, którymi możesz się z nami podzielić, będą udostępniane na podstawie umowy o zachowaniu poufności.Umów się z nami na rozmowę. Umawiając się na rozmowę, pomożemy Ci poznać Twoje potrzeby, a także określić specjalizację potrzebną do wykonania zamówionej usługi.

Kiedyś sądziłeś, że aby złożyć wniosek, musisz być ekspertem w pisaniu wniosków i projektach unijnych. To już nie jest prawdą. Jesteśmy tutaj, aby zrobić to za Ciebie. Mamy zespół sprawdzonych ekspertów, którzy posiadają ugruntowaną wiedzę i doświadczenie w projektach unijnych każdego typu i na każdy temat.

Obsługujemy każdy program europejski

Możemy zająć się każdym programem europejskim dla Ciebie, jak również oszczędzić Ci czasu na naukę jak napisać wniosek i oczywiście jak zapewnić jego sukces. Proces, który stosujemy jest bardzo specyficzny i ma na celu ułatwienie Ci życia, a cały proces przebiega znacznie szybciej. Wszystko, czego potrzebujemy od Ciebie, to znać interesujące Cię połączenie, program, którym jesteś zainteresowany i mieć pomysł na swoją propozycję. Wszystko inne jest w naszej gestii.

Zwróć uwagę, że bardzo ważne jest również, abyś miał już utworzone konsorcjum. Konsorcjum odgrywa bardzo ważną rolę w procesie pisania wniosku. Włączani są partnerzy i przydzielane są zadania. Bez już utworzonego konsorcjum napisanie zwycięskiego wniosku nie jest łatwe. IED posiada ogromną sieć partnerów, którzy mogą Ci pomóc na tym etapie. Więc jeśli nadal badasz swoje możliwości, możesz skorzystać z darmowej platformy www.eucalls.net. Platforma posiada bazę danych z ponad 12000 zarejestrowanych partnerów z UE. Możesz szybko i łatwo wyszukać tych, którzy najlepiej pasują do Twojej propozycji!

pisanie wniosku

Pisanie wniosków wymaga czasu

Ważne jest, aby pamiętać, że proces pisania propozycji wymaga czasu i cierpliwości. Dlatego nie przyjmujemy wniosków, które mają być złożone w czasie krótszym niż miesiąc. Chcemy zapewnić Ci najlepsze usługi i aby to zrobić, będziemy potrzebować czasu na przygotowanie, przeanalizowanie i przedstawienie Twojego pomysłu na piśmie.

IED jest w "grze" projektów europejskich od bardzo długiego czasu. Mamy zespół, który jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, stworzyć dla Ciebie najlepsze i najbardziej efektywne propozycje, skupić się na Twoich potrzebach i preferencjach. Przez ponad 15 lat budowaliśmy doświadczenie, które teraz możemy Państwu przekazać.

Skontaktuj się z naszym biurem już dziś i porozmawiaj z nami o naszej usłudze pisania ofert. Możemy zagwarantować, że na koniec dnia nie tylko będziesz przekonany o naszym doświadczeniu i wysokiej jakości usług, ale także stworzysz wartościowego i godnego zaufania partnera dla swoich projektów finansowanych przez UE. Już po jednym telefonie możemy zapewnić Ci udane wnioski, których szukasz. Przygotuj się, aby stać się ważnym interesariuszem w dziedzinie projektów europejskich.